چاپ عکس بر روی پرده

شما می توانید فایل تصاویر یا عکس مورد نظر خود را بر روی پرده دستی و پرده برقی چاپ نمایید. لازم به ذکر است که هر چه کیفیت عکس های ارسالی بالاتر باشد، کیفیت چاپ بر روی پرده بالاتر خواهد بود.

چاپ بر روی پرده
نمونه اجرا شده مجموعه دورآل : نمونه چاپ یووی بر روی پرده شید

انواع چاپ بر روی پرده

۱٫ چاپ اکوسالونت (Eco Solvent)

چاپ اکوسالونت دارای قیمت پایین تر و سرعت بسیار بالا بالاتری نسبت به چاپ یووی می باشد. ولی کیفیت چاپ آن نسبت به چاپ یووی پایین تر و آسیب پذیری آن بسیار بالاتر می باشد. به گونه ای که در بعضی از چاپ ها حتی قابلیت شستشو در پرده وجود نخواهد داشت.

چاپ یو وی بر روی پرده (UV)

چاپ دارای قیمت بسیار بالاتر و سرعت بسیار پایین تری نسبت به چاپ اکوسالونت می‌باشد. چاپی یووی کیفیت بسیار بالایی داشته و آسیب پذیری آن نسبت به تمام چاپ های بازار کمتر است. بسیاری از چاپ های یووی حلال های مخصوص خود را داشته و به هیچ وجه حتی بنزین، الکل و انواع مواد شوینده پاک نمی‌شود. این رنگ بر روی پرده و در مقابل نور مستقیم خورشید بسیار مقاوم است و بهترین انتخاب برای مکان هایی می باشد که نور مستقیم خورشید به آن می تابد.

قیمت چاپ عکس بر روی پرده

هزینه چاپ روی پرده در چاپ اکوسالونت بر حسب متر مربع محاسبه می گردد. به دلیل حرکت هد دستگاه، هزینه چاپ حتی اگر قسمت کوچکی از پرده نیز چاپ گردد، به متراژ کل پارچه محاسبه می‌شود. قیمت آن حدود ۲۵ درصد قیمت چاپ یووی است. ولی چاپ یووی قیمت چاپ پارچه به میزان چاپ بر روی پرده صورت می گیرد و محاسبه می شود.

چاپ بر روی پرده شید
نمونه اجرا شده مجموعه دورآل : چاپ تصویر روی پارچه شید استودیو شبکه خبر
چاپ عکس روی پرده
نمونه اجرا شده مجموعه دورآل : چاپ اکوسالونت عکس بر روی پرده خانه مسکونی
جهت سفارش چاپ عکس بر روی انواع پرده و یا استعلام قیمت چاپ پرده با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۵۵۴۴۹۴۱۰
اسکرول به بالا